Kostka brukowa

Jesteśmy lokalnym przedstawicielem firmy Drewbet.

W  swojej ofercie posiadamy szeroki wybór kostek betonowych, począwszy od szlachetnych płukanych  po przemysłowe. Znajdą Państwo u nas kostki drobne i duże płyty, powierzchnie jednolite i nowoczesne melanże, faktury gładkie i o grubym uziarnieniu.

Wszystkie nasze produkty posiadają wysokie parametry odpornościowe, są trwałe, dają możliwość łączenia ze sobą różnych serii, cechując się przy tym nowoczesnym designem.

Zamówienie można złożyć wypełniając formularz lub na platformie OLX:

Asortyment betonowy

W naszej ofercie znajduje się wachlarz produktów betonowych,

zarówno płyt elewacyjnych, ściennych jak i tarasowych. Wśród nich znaleźć można wyroby o charakterze surowego betonu oraz elementy z wyraźnymi fakturami. Większość produktów można zobaczyć w naszym punkcie sprzedaży.

Katalog

Rośliny

Zajmujemy się również sprzedażą  roślin.

Ze względu na ograniczony metraż na naszym ogrodzie wystawowym  znajdują się głównie pojedyncze egzemplarze ciekawych roślin. Wśród nich znajdują się okazy takie jak cyprysik lawsona ‘ Imbiricta Pendula’ czy  buk pospolity ’Purpurea Pendula’.  W przypadku zainteresowania większą ilością roślin w gatunkami  których nie posiadamy aktualnie na stanie można dokonać indywidualnego zamówienia. Aby sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów staramy się także regularnie uzupełniać ofertę o rośliny specyficzne dla danego okresu (azalie, róże, wrzosy, chryzantemy, iglaki cięte).

Poniżej przedstawiamy aktualne promocje

Jesienne promocje

Bukszpan

Podłoża

Workowana kora

Torf

Ziemia uniwersalna

Podłoże do iglaków

Kamień dekoracyjny

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju kamienie, m.in. grysy, żwiry łupki otoczak i bryły.

Mają one szerokie zastosowanie w ogrodnictwie, mogą służyć zarówno do wypełnienia dużych powierzchni, jak i mniejszych obszarów. Spełniają nie tylko funkcje praktyczne ale i estetyczne.

Występują w szerokiej gamie kolorystycznej, w różnych gramaturach.  W sprzedaży posiadamy kamienie workowane (25kg) a przy większej ilości dostarczamy kamień w opakowaniach typu big bag.

Otoczaki– to kamienie o obłych kształtach. W naturze znajdziemy je w rzekach, istnieje również możliwość produkcji mechanicznej z zastosowaniem specjalnych bębnów. Są one bardzo uniwersalne i znajdują zastosowanie  w wielu miejscach. Mogą służyć do podkreślenia roślin i drobnych elementów ogrodowych, podnosząc wyrazistość pokrytej powierzchni, a także można zastosować je  wewnątrz  budynków mieszkalnych. Często używane są do wypełnienia koszów gabionowych.

Żwiry, Grysy jedne z popularniejszych kamieni do ogrodu. Wśród nich znajdą Państwo kamienie od czystej bieli przez szarości i beże aż do intensywnej czerwieni i głębokiej czerni .

Bryły– są to większe formy kamienne. Nadają się na rabaty jako uzupełnienie nasadzeń roślinnych, zwłaszcza popularnych skalniaków a ostatnio także w ogrodach nowoczesnych. W ofercie znajdą Państwo szeroką game kolorystyczną, komplementarną  z drobnymi kruszywami.

Kamień elewacyjny

Aktualna Oferta Promocyjna 2017

Kostka brukowa   

Duże kostki tarasowe 

Galanteria betonowa 

Ażury 

Kostki Przemysłowe  

hosting i wsparcie aspers.pl